Me 27 prill: Koncert humanitar për Jeta Dervishin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ditën e premte me 27 prill me fillim në ora 20.00,  në Qendrën për Kulturë do të organizohet koncert humanitar për Jeta Dervishin, vajzën e sëmurë e cila ka ndevojë për ndihmë.

Në këtë koncert do të marrin pjesë këngëtarë të njohur të skenës muzikore të Ulqinit si; Gëzim dhe Egzona Salaj, Nexhat Kalziqi, Ismet Aloshi, Hasan Aloshi, grupi “Dardanët, folklori “Fluturat, Cani Lazoja, Blerim Marshiqi, Eliza Markiq, Behar Pali, Luigji dhe Viktori, si dhe aktori Shefqet Luca. Hyrja për koncert është 3 euro.

Share.