MASA TË RREPTA PËR NDESHJEN SHQIPËRI-SERBI

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kombëtarja Shqiptare do të përballet me 8 tetor të këtij viti në “Loro Boriçi” në Shkodër me përfaqësuesen e Serbisë.Për të shmangur çdo incident të mundshëm, Kryeministri Rama, ka bërë të ditur që policia shqiptare do të ndërmarrë masa të rrepta para kësaj sfide për të shmangur çdo problem të mundshëm, si në “natën e Beogradit”.Çdo tifoz do të ketë mundësinë ta blejë biletën me anë të një mjeti identifikimi si, pasaportë apo kartë identiteti.Në këtë mënyre do të bëhet dhe identifikimi dhe ndalimi i personave me precedentë penale.

Share.