Kryetari Nrekiq uron Krishtlindjet ortodokse

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Komunës së Ulqinit, Loro Nrekiq, dërgoi mesazh urimi për besimtarët ortodoks me rastin e Krishtlindjeve, duke iu dëshiruar që këto ditë ti kalojnë me familjet dhe të afërmit e tyre në atmsferë respekti dhe të paqes, me dëshirën e mirë që së bashku të vazhdohet ndërtimi i një të ardhme më të mirë për qytetarët e Ulqinit, thuhet ndër të tjera në urimin e kryetarit Nrekiq.

Share.