Kryetari Nrekiq uron 21majin-Ditën e Pavarsisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Komunës së Ulqinit Loro Nrekiqi i ka dërguar një mesazh urimi qytetarëve me rastin e 21 majit – Ditës së Pavarësisë së Malit të Zi, në të cilin i përcjell urimet të ngrohta për begatinë dhe lumturinë e të gjithëve:

“Në këtë ditë të veçantë ju shpreh urimet e mija të sinqerta të gjithë qytetarëve të Ulqinit. Uroj përparim, mbarësi dhe angazhim në rrugën e integrimit të plotë të Malit të Zi në familjen evropiane.”, thuhet në urimin e Nrekiq.

Share.