Kryetari Cungu uron te gjithë nxënësit dhe mësimdhënësit me rastin e fillimit te vitit të ri shkollor

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Komunës së Ulqinit Nazif Cungu, ka përcjellë një mesazh urimi për nxënësit dhe mësimdhënësit me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor.

Në mesazhin e tij ndër të tjera thuhet : Të gjithë nxënësve , mësimdhënësve dhe prindërve i uroj  një vit të mbarë dhe të suksesshëm.

Një urim të veçantë për të gjithë nxënësit e klasave të para, për ata që fillojnë një etapë të re të jetës së tyre.  Uroj që edhe ky vit  të jetë  një vit i mbarë  dhe sukseseve të përbashkëta.

Share.