Kosovë: Tre të vdekur dhe 23 raste të reja brenda 24 orëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 3 raste të vdekjes. Sot janë shëruar 591 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 153.349.

Në total numri i rasteve aktive është 3.605.

Në 24 orët e fundit janë dhënë 9.665 doza të vaksinës kundër COVID-19.

Share.