Kombëtarja shqiptare e futbolit për femra po stërvitet në Ulqin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kombëtarja shqiptare e futbollit për femra, këto ditë ka qendruar në Ulqin, ku kanë zhvilluar stërvitjet parapërgaditore për ndeshjet që do të mbahen në muajt në vazhdim. Trajneri z.Armir Grima, u shpreh i kënaqur me mikpritjen që i është bërë në qytetin tonë  dhe shprehu mirënjohje të përzemerta për të gjithë qytetarët. Në këtë fazë parapërgaditore janë grumbulluar moshat U-16 dhe U-19, të cilat do të sterviten se bashku, pasi që me datë 11mars i pret një ndeshje me Qipron.

Share.