Klubi i fudbollit Ana e malit në Zvicërr

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Klubi i fudbollit Ana e malit nga Ulqini merr pjesë në turneun ndërkombëtar Malesia 2015 në Diedikon të Zvicrrës. Turneu ka filluar me 06.02.2015 dhe përdundon me 08.02.2015, ku marrin pjesë 60 skuadra nga e gjithë bota.  K>F> Ana e malit deri tani ka korrur sukses të cilin e deklarojnë tri fitore dhe një ndeshje barazim.  Rezultati pozitiv e klasifikoi këtë klub fudbollistik në fazën e dytë të turneut.

Share.