Kapiteni Camaj: Do të luftojmë deri në fund për fitore

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ilir Camaj, kapiteni I KF” Deciq”, në prag të ndeshjes me KF “Drita” nga Gjilani, lidhur me ndeshjen e pare me këtë klub,  tha se për  ta loja e kaluar ishte nje lojë e mirë dhe e fortë deri në  momentin kur kanë mbetur pa një lojtar, dhe atëherë ata janë terhequr pak, por pasiqë rezultati është aktiv, ne do të japim më të mirën e mundshme.

“Drita eshte nje ekip shume  e mire , kete e kemi pare edhe ne ndeshjen ne Prishtine, eshte nje ekip shume e organizuar. Une besoj se se bashku me shoket e mi do te luftojme deri ne fund dhe mendoj se mund te dalim me fitore ne fund te ndeshjes, deklaroi  Camaj për TV Teuta.

Ilmira Lika

Share.