JO SIÇ E KËRKON SERBIA

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Askush nuk e di se kur do të mund të ketë takim të radhës të kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, dhe homologut të tij nga Serbia, Aleksandar Vuçiq, pasi që takimi që zgjati më shumë se 17 orë, nga e hëna në mëngjes e deri në orët e hershme të së martës, nuk solli nënshkrimin e ndonjë marrëveshjeje konkrete.

Share.