Interesim i madh për koncertin e Merlin në Ulqin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtari i njohur boshnjak Dino Merlin do të mbaj me 5 gusht në Ulqin koncertin e tij të parë pas 30 viteve në këtë qytet. Zëdhënsja e koncertit Sanja Markoviq në konferencë për media tha se ekziston interesim i madh për këtë koncert pasi për vetëm 3 ditë janë shitur mbi 40% e biletave.

Organizatortë e koncertit presin të paktën 20.000 pjesmarrës , ku prëveç Merlin do të këndojnë edhe Xhenan Lonçareviq , DJ Vivo nga Izraeli dhe DJ Mona nga Spanja.

Share.