IMPRESSUM

IMPRESSUM

Naziv pravnog lica: RTV “Mir I Teuta” d.o.o

AdresaTotosi bb, Ulcinj

PIB: 02385350

Izvršna direktoricaIlmira Lika (info@tvteuta.com)

Vlasnička struktura:

  • Nedzad Lajka 100 %

Mail redakcijetvteuta@t-com.me

Kontakt telefon redakcije : +382 (30) 413-199

GLAVNA I ODGOVORNA UREDNICA:

Ilmira Lika (info@tvteuta.com)

Telefon – 067 635 496

UREDNICI:

Bekim Cobi (bekimcoba@tvteuta.me)

Stanka Vukcevic (stankavukcevic@tvteuta.me)

Dafina Teliqi (dafinateliqi@tvteuta.me)

NOVINARI:

Hatidza Neljaj (hatixhenelaj@tvteuta.me)

Albana Kurti Zecevic(albanakurtizeceviq@tvteuta.me)

Arjona Resulani(arjonaresulani@tvteuta.me)

Artan Lika(artanlika@tvteuta.me)

Menadzerka RTV Teuta:

Hadzera Hadzibeti (hadzerehadzibeti@tvteuta.me)

Marketing služba:

Kristina Lukic (kristinalukic@tvteuta.me)

Sef tehnicke sluzbe:

Mensur Nimanbegu(mensurnimanbegu@tvteuta.me)

 

 

TELEVIZIJA TEUTA – ULCINJ

RTV «MIR&TEUTA», je nastala 1998. godine, a svoj programa emituje na albanskom i na srpskom jeziku. To je prvi dvojezični nezavisni elektronski medij u Crnoj Gori koji albansku nacionalnu zajednicu i ostale građane na prigraničnom području Crne Gore i Albanije, na objektivan način informiše o svim značajnijim zbivanjima u zemlji i svijetu, posebno u lokalnim samoupravama Ulcinja, Bara (jednog dijela Ostros-Krajina) i Tuzi (Malesija) kod Podgorice.

TV Teuta je počela da emituje svoj program 1. maja 2002. godine iz studija u Tuzima, da bi novembra 2004. godine svoje sjedište preselila u Ulcinj. Pokriva svojim signalom područje Ulcinja, Podgoricu, Tuzi, Malesiju, Krajinu i sjeverni dio Albanije.

Prema sopstvenim istraživanjima i analizama Agencije za radiodifuziju Crne Gore, TV Teuta je u Ulcinju, odnosno na području koje pokriva, najgledaniji lokalni medij. U Ulcinju gledanost dostiže i do 92 odsto.

TV Teuta je članice, odnosno jedan od osnivača, UNEM-a, – Udruženja nezavisnih elektronskih medija Crne Gore i Instituta za medije Crne Gore.

 PROGRAM I EMISIJE TV TEUTA MOZETE PRATITI NA:

-EXTRA TV – KANAL 220
-TV ALB/DIASPORA U AMERCI I KANADI
– YOUTUBE  – TV TEUTA
-FACEBOOK-TELEVIZIONI TEUTA
-WWW.AULONA.DE/ NA INTERNETU