Ilir Çapuni: Apel qytetareve-Rrini ne shtepi(video)

0

Kryetari I Kuvendit komunal  dr.  Ilir Capuni  sot permes nje video mesazhi iu drejtua bashkeqytetareve  duke theksuar se sot ne kabinetin e kryetarit te komunes kami marre disa vendime dhe kane vleresuar situaten aktuale. “ Duam qe ti dalim belase perpara. Nuk ka vend per panic por ka vend per degjueshmeri dhe partneritet mes jush dhe nesh. Ju lutem te qendroni ne shtepi, te kufizoni cdo levizje qe te mos na pershkallezoje situate sic ka ndodhur ne Tuz”,  deklaroi  Capuni.

Share.