Hoteli Otrant hap dyert: Bambo Beach edhe këtë vit qendër e argëtimit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nga dita e sotme Hoteli Otrant ka hapur dyert per fundjavën e pare per kete vit.Si c’do vit eshte Bambo Beach me stafin e tyre qe organizojne eventin e pushimit dhe argetimin per mysafiret nga Kosova por edhe me gjere.Organizatoret shprehen te kenaqur me kerkesat per rezervim per keto tre net prane ketij kompleksi,ku pervec kapacitetit te dhomave ne hotel,nje kerkese e madhe eshte edhe per akomodimin e vikend shtepive familjare.Nga sonte deri te henen ne keto ambjente do te kete edhe program argetimi me Dj te ndryshem dhe bandat live qe do performojn vetem per mysafiret qe jane akomoduar ne kompleksin Otrant.Menaxhmenti do te respektoje rregullat qe ju kerkohet ne keto kushte dhe kohe pandemie

Share.