Futbollisti nga Ulqini në Azi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Futbollisti nga Ulqini Argëzim Rexha, ka nënshkruar kontratë 6 mujore me opsion shtyrje deri në një vit, me skuadrën Laneksang Junajted (Lanexang United), e cila është edhe kampione e Laosit në Azi.

Rexha është një ndër futbollistët më të shquar të qyetit, i cili ka disa vite që luan për skuadra të ndryshme në vendet europiane, dhe kjo aventurë e re do ta pasurojë edhe më tepër eksperiencën e tij si lojtar.

Share.