Futboll: Otrant- Olimpik pret Çelikun nga Nikshiqi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skuadra e Otrant- Olimpik nesër pret Çelikun nga Nikshiqi, në ndeshjen e shtatë të kategorisë së dytë malazeze të futbollit.

Pas 4 fitoreve të para rradhazi, skuadra e qytetit tonë ka regjistruar dy barazime, dhe me padurim pret të kthehet në rrugën e fitores. Ndeshja do të luhet në stadiumin në Plazh të Madh me fillim në orën 15.30.

Share.