FORCA URON DITEN E MESUESIT

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i forces se re demokratike Nazif Cungu uron te gjithe mesimdhenesit shqiptare me rastin e  7 marsit- Dites se mesuesit, kesaj dite te madhe per arsimin shqip.

Dita e mesuesit eshte rasti me i mire per te falenderuar te gjithe mesimdhenesit qe me vite te tera dhane kontributin e vete me shume sfida dhe sakrifica  per te edukuar brezat e rinj dhe per te ruajtur gjuhen tone amtare.

Te gjitheve ju urojme shendet  dhe  pune te mbare.

 

Share.