FORCA uron 8 marsin-Diten Nderkombetare te Gruas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Forces se Re Demokratike,Nazif Cungu me rastin e 8 marsit,  të gjitha femrave,   posaçërisht nënave dhe motrave ju uron Festën e tyre 8 marsin.

Femra cdo here ishte dhe do te jete shtylle e forte si ne familje ashtu edhe ne  shoqerine mbare, e kete e ka treguar koha dhe historia ane e mbane botes.

Le t’ju sjellë kjo festë shpirtit tuaj kënaqësi,kurse familjes tuaj fat e mbarësi.

Share.