Eurosuper 95 prej nesër 2 cent më lirë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prej ditës së nesërme çmimi i benzinës Eurosuper 95 do të jetë 2 cent më lirë dhe do të kushtojë 1,23 cent, njoftojnë nga Ministria e ekonomisë.

Çmimi i Eurosuper 98 do të mbesë i njëjtë 1,28 cent, ashtu si edhe ai i Eurodizelit 1,11 cent. Këto çmime do të jenë në fuqi edhe për të paktën dy javët e ardhshme.

Share.