Digjen dy automjete dhe një motoçikletë

0

Dy automjete dhe një motoçikletë kanë pësuar ditën e djeshme dëme të konsiderueshme , kur një automjet mori flakë dhe u përplas për këto të fundit në rrugën Ali Hafiz Ulqinaku në Ulqin. Fatmirësisht, përveç dëmeve materiale nuk ka pasur persona të lënduar, kurse dëmet e mëtejshme u evituan falë ndërhyrjes së zjarrfiksëve. Hetimet për ngjarjen janë në vazhdim.

Share.