Deputeti Luigj Shkreli uron festen e Bajramit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Deputeti i PDS-se Luigj Shkreli ne nje interviste per TV Teuta, te gjithe besimtareve islam ju ka u ka uruar festen e Fitr Bajramit.

“Bajrami eshte feste e madhe, feste e tradites dhe feste e cila na mbush te gjitheve me gezim dhe bashkejetese, ashtu sic eshte tradite ne keto troje. Uroj dhe deshiroj qe sakrificat e muajit te madherueshem te Ramazanit te pranohen dhe percillen prej dites se Bajramit  dhe terer jeten e tyre. Gezuar dhe se bashku i festofshim te gjitha festat”, -thuhet ne urimin e deputetit Shkreli.

Share.