Covid-19 : 67 raste të reja dhe 3 viktima.  2 raste në Ulqin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot në Mal të Zi nga 1518 analiza të kryera janë regjistruar 67 raste të reja me Covid 19 si dhe 3 viktima, njoftojnë nga ISHP. Më së shumti raste u regjistruan në  , Podgoricë 23,  Plevlja 8, Biello Polje 6, kurse në Ulqin u regjistruan 2 raste të reja. Gjatë kësaj kohe raportohet për 114 të shëruar, kurse numri i rasteve aktive është 1193, nga të cilët 39 në komunën e Ulqinit.

Share.