Covid 19: 24 raste të reja dhe 1 viktimë. Asnjë rast në Ulqin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ditën e sotme në Mal të Zi janë regjistruar 24 raste të reja me Covid 19, si dhe një viktimë nga qyteti i Herceg Novit, i moshës 82 vjeçare. Më së shumit raste të reja u regjistruan në Podgoricë 11, kurse në Ulqin nuk u regjistrua asnjë rast i ri. Gjatë kësaj kohe janë shëruar 41 të infektuar, ndërsa numri i rasteve aktive është 473, nga të cilët 3 në komunën e Ulqinit.

Share.