Covid-19 : 132 raste të reja dhe 3 viktima.  13 raste në Ulqin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot në Mal të Zi nga 1390 analiza të kryera, janë regjistruar 132 raste të reja me Covid 19, si dhe 3  viktima, njoftohet nga ISHP. Më së shumti raste u regjistruan në Podgoricë, 42,  Nikshiq 23 dhe Ulqin me 13  ratse të reja. Gjatë kësaj kohe raportohet për 162 të shëruar, kurse numri i rasteve aktive është 2367, nga të cilët 76 në komunën e Ulqinit.

Share.