Çmime rekorde ne treg(video)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dita tregut nuk  u veçua nga ditët e rëndomta,pa ndonjë tollovi të madhe,ndonëse sa kanë kaluar festat e fundvitit dhe ndoshta njerëzit janë furnizuar me artikujt e nevojshëm, apo ka ndikuar edhe të ftohtit. Një atmosferë e vobektë ,ka mbizotëruar  në treg.

Tregtarët thonë që çmimet janë solide dhe se kanë shumë pak përfitime , ndërsa konsumatorët shprehen qe janë çmimet më të larta se askund tjetër.

 

Share.