Arrestohet i dyshuari

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia turke ka arrestuar një të dyshuar për vrasjen e tifozit të ,,Crvena Zvezda”, Marko Ivkoviq, transmeton e përditshmja Xhumhurijet. Policia me heret ka arrestuar 5 tifozë të Gallatasarait në kuadër të një hetimi të gjërë, dhe se është gjetur xhirmi i incidentit në Vigjile të ndeshjes së basketbollit midis klubit Turk dhe Crvena Zvezdës, ku tizofi 25 vjeçar është ther me thikë.

Share.