ARRESTOHEN 11 PERSONAT E KËRKUAR NË LAZARAT

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjatë natës së kaluar në Lazarat, njësitët e policisë shqiptare kanë arritur të kapin 11 persona nga “Grupi i zjarrit”, të cilët mëngjesin e një dite më parë qëlluan për vdekje policin 31-vjeçar Ibrahim Basha dhe plagosën dy të tjerë.

“Grupi i zjarrit”, sipas policisë përbëhet edhe prej 10-personave të tjerë të cilët pritet të arrestohen nga momenti në moment.Lazarati dhe rrethinat e tij janë nën kontroll të plotë të rreth 400 efektivave policorë.,- njoftojnë mediat shqiptare.

Share.