Aksident: Vdes drejtori i akademisë policore në Danillovgrad

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Drejtori i akademisë policore në Danillovgrad Rajko Pekoviq, 48 vjeç, ka humbur jetën si pasojë e aksidentit që ka ndodhur mbrëmë në rrugën Danillovgrad-Podgorica.

Automjeti me të cilin udhëtonte drejtori Pekoviq për arsye të panjohura doli nga rruga dhe u përplas për murin anësor.

Share.