Aksident në rrugën Podgoricë-Cetinë: 1 i vdekur dhe 9 të lënduar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ditën e sotme rreth orës 11.00 në rrugën Podgoricë-Cetinë ndodhi një aksident rrugor, si pasojë e të cilit mbeti i vdekur një person i moshës 25 vjeçare, kurse 9 të tjerë u lënduan. Tek aksidenti erdhi kur një automjet i tipit Reno Clio u përplas me autobusin me targa të Herceg Novit. Pas aksidentit filluan hetimet lidhur me ngjarjen kurse rruga ishte e bllokuar për disa orë.

Share.