Aksident ne lagjen Kodra, te lenduarit jashte rrezikut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Djaloshi 18 vjecar me inicialet A. M. eshte lenduar sot ne ndeshje te komunikacionit I cili ka ndodhur ne aksin rrugor Ulqin-Tivar ne lagjen Kodra. Ndeshja ka ndodhur ne mes te motorrit Kavasaki me targa Ul AS 06 te drejtuar nga A. M. dhe automobilit Micubishi me targa Ul AT 446 te drejtuar nga R. Gj. 63 vjec. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 16, kurse te aksidentuarit jane jashte rrezikut per jete.

Share.