Aksident në Krruç: Makina del nga rruga, pa pasoja të rënda

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot rreth orës 13.30 minuta në Krruç ka ndodhur një aksident automobilistik ku një makine me targa ruse ka  përfunduar jashtë rrugës. Në kohën e aksidentit në makinë ndodheshin dy persona , identiteti i të cilëve deri tani nuk është bërë i  njohur.

Fatmirsisht aksidenti ka kaluar pa pasoja të rënda, dhe të dy personat kanë pësuar vetëm lëndime të lehta.

 

Share.