Aksident automobilistik në rrugën Ulqin-Tivar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot rreth mesditës në rrugën Ulqin-Tivar ka ndodhur një aksident i rëndë automobilistik si pasojë e të cilit kanë mbetur  të lënduar 2 persona, kurse tre auomjete kanë pësuar dëmtime të koniderueshme.

Nga informacionet jozyrtare mësohet se deri tek aksidenti erdhi kur për shkaqe të panjohura shoferi i atomjetit me Z.S nga Ulqini, humbi kontrollin dhe u përplas me automjetet që vini në drejtim të kundërt.

Share.