Abazoviq pozitiv me Covid 19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lideri i LQ URA, Dritan Abazoviq ka njoftuar mbrëmë se ka rezultuar pozitiv me virusin korona. Në postimin e tij në rrjetet sociale Abazoviq thotë se është testuar në mënyrë preventive, dhe se është në gjendje të mirë shëndetësore. Ai do të izolohet për një periudhë të caktuar dhe shpreson se së shpejti do tu kthehet aktiviteteve normale.

Share.