7500 euro per nje dite grumbulluan parukieret dhe grimeret e Ulqinit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pas aksionit te ndermarre nga parukieret dhe grimeret e Ulqinit ,te cilet kane punuar sot gjate tere dites per Mersihen dhe Adnanin,vella e moter qe vuajne nga paraliza cerebrale,  jane grumbulluar mbi 7500 euro. Se shpejti keta femije do te shkojne per sherim te metejshem ne Turqi. Shifra i ka tejkaluar pritshmerite e organizatoreve dhe i eshte dorezuar familjes Resulbegu, ashtu sic ishte parashikuar, pas perfundimit te orarit te punes te salloneve pjesmarrese ne kete aksion.

TV TEUTA TV TEUTA

 

 

Share.