FARMACIA PHARMALIFE ZBRITJE SPECIALE TE KOZMETIKES PER 8 MARS

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ne prag te festes se 8 marsit, farmacia Pharmalife bene zbritje cmimesh të Kozmetikes sic vijon:

-Kozmetika Uriazh dhe Mustela 10 % lirim

-Skin Kod, Murad, Helan dhe Kosval 15 %

-Parfumet ekskluzive Lalik dhe Jaguar 20 %

Në farmacitë Pharmalife,  eshte rasti ideal te gezoni te afermit me dhuratë të cmuar dhe cmime speciale festive.

Share.