0

Hahn sot në Mal të Zi

Komisioneri Evropian për Politikën e Fqinjësisë dhe Negociatat e Zgjerimit Johannes Hahn do të takohet sot me kryeministrin e sapozgjedhur…

0

Mustafa pret ambasadorin Dinosha

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim ambasadorin e Malit të Zi, Ferhat Dinosha. Gjatë takimit, ku të pranishëm…

Web Developement
SOCIALE
KULTURE
some_text some_text
some_text some_text